Klinika bez bólu

Podstawowym celem programu "Szpital bez bólu" jest poprawa jakości zwalczania bólu pooperacyjnego poprzez:prowadzenie obowiązkowych szkoleń dla personelu medycznego z zakresu uśmierzania bólu pooperacyjnego, prowadzenie monitoringu natężenia bólu u wszystkich operowanych pacjentów, informowanie pacjentów o możliwościach i metodach uśmierzania bólu pooperacyjnego przed zabiegiem, prowadzenie dokumentacji dotyczącej pomiarów bólu i jego leczenia oraz monitorowanie ewentualnych efektów niepożądanych.

Wspomniany program obejmuje wszystkie osoby operowane w LINEA CORPORIS i powoduje olbrzymią poprawę skuteczności zwalczania bólu pooperacyjnego, co przyczynia się poprawy komfortu naszych pacjentów jak również zmniejszenia ich obaw co do poddania się operacji.

Zobacz PDF

 

powrót góra

Artykuł miesiąca

Większość informacji, które zbieramy o otaczającym nas świecie, uzyskujemy przy pomocy zmysłu wzroku. To, co widzimy w ponad 80% decyduje o tym jak postrzegamy inne osoby. Podczas rozmowy zwykle próbujemy nawiązać kontakt wzrokowy, dlatego pierwszą rzeczą, na którą zwracamy uwagę jest wygląd i...