Powiększanie piersi w Warszawie - Linea Corporis.

Powiększanie biustu jest zabiegiem chirurgicznym, który poprawia rozmiar i kształt kobiecych piersi. W naszej klinice przeprowadzamy zabiegi powiększania piersi dysonując najnowszą aparaturą medyczną spełniającą normy Unii Europejskiej. Do Państwa dyspozycji oddajemy nowoczesny obiekt oraz doświadczoną i wykwalifikowaną kadrę medyczną. Zapraszamy Panie na konsultacje i mamy nadzieję, że każda forma kontaktu z naszą kliniką będzie budować Wasze zaufanie, a uzyskane efekty potwierdzają nasz profesjonalizm.

Skrót informacji

Optymalna kandydatka: pacjentka z małymi piersiami bez ich obwisłości i nadmiaru luźnej skóry. Najlepsze wyniki uzyskuje się u pacjentek bez zmian mastopatycznych w piersiach oraz w miarę elastyczną skórą bez rozstępów, pragnących uzyskać zminę wielkości o 1-1.5 numeru miseczki stanika (np. małe A na pełne B). W większości przypadków maksymalna zmiana wielkości piersi to 2 rozmiary miseczki stanika (np. z A do C). Większe zmiany wymagają xna ogół wymiany pierwotnie założonych protez na większe po upływie kilkunastu miesięcy.

Niezbędne badania przedoperacyjne: grupa krwi, morfologia z rozmazem, OB, układ krzepnięcia (APTT, INR, PT, wskażnik Quicka), elektrolity, glikemia na czczo, HBs, HCV, EKG dla osób po 50 r.ż.

Rodzaj znieczulenia: ogólne.

Czas trwania zabiegu: ok 1 godziny.

Pobyt w klinice: wypis z klniki  w dniu operacji (pobyt w klinice do godzin popołudniowych pod opieką pielęgniarską i lekarską).

Pobyt w Klinice do dnia następnego pod opieką pielęgniarską i lekarską płatny dodatkowo 1400 zł.

Rekonwalescencja: typowe jest wystąpienie obrzęków i niedużych zasinień w operowanych okolicach. Typowe jest również występowanie pewnych dolegliwości bólowych ustępujących stopniowo w ciągu kilku dni. W okresie tym zalecane jest przyjmowanie doustynych leków przeciwbólowych. Większość zasinień i obrzęków ustępuje w wciągu 7-14 dni. Korzystanie z prysznica jest możliwe po zdjęciu szwów. W ciągu pierwszego tygodnia konieczne jest noszenie specjalnego stanika zarówno w ciągu dnia jak i nocy. Następnie stanik ten, w mniej rygorystyczny sposób, powinien być używany, przez dalsze 3-4 tygodnie.

  • powrót do pracy - po 3-7 dniach, w zależności od tolerowania dolegliwości bólowych.
  • powrót do aktywności seksualnej - 1-3 tygodnie po operacji.
  • powrót do sportu - po 3-4 tygodniach od operacji.

Kontrole po zabiegu: zdjęcie szwów - tydzień po operacji. Zalecana są też wizyty kontrolne po 1, 6 i 12 miesiącach - nie są one jednak bezwzględnie konieczne.
Efekty operacji: trwałe, mogą jednak ulec pogorszeniu wskutek zmian wielkości piersi związanych z ciążą i karmieniem piersią jak również znacznymi wahaniami wagi ciała.

Zobacz efekty - galeria

Cennik

powrót góra

Artykuł miesiąca

Większość informacji, które zbieramy o otaczającym nas świecie, uzyskujemy przy pomocy zmysłu wzroku. To, co widzimy w ponad 80% decyduje o tym jak postrzegamy inne osoby. Podczas rozmowy zwykle próbujemy nawiązać kontakt wzrokowy, dlatego pierwszą rzeczą, na którą zwracamy uwagę jest wygląd i...