Nasze atuty

  • Obdarzony unikalnym, wieloletnim doświadczeniem w zakresie chirurgii estetycznej, zgrany, stale podnoszący swoje kwalifikacje zespół lekarzy i pielęgniarek.
  • Dwóch ściśle ze sobą współpracujących specjalistów chirurgów plastyków, członków Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej Rekonstrukcyjnej i Estetycznej oraz Światowego Towarzystwa Chirurgii Estetycznej (ISAPS) i Światowego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej i Rekonstrukcyjnej (IPRAS), mogących nie tylko wspierać się swoim talentem i doświadczeniem ale również  zastępować się w razie potrzeby. Umożliwia to nieprzerwane działanie naszego ośrodka oraz znaczne skrócenie okresu oczekiwania na konsultacje i operacje.
  • Znieczulenie, bezpieczeństwo i opieka anestezjologiczna do każdego rodzaju operacji zapewnione przez doświadczonego lekarza anestezjologa. Stosowanie najnowszych, najbardziej bezpiecznych leków do znieczulenia. Klinika LINEA CORPORIS kładzie szczególny nacisk na skuteczną walkę z bólem, nudnościami oraz zimnem i dreszczami pooperacyjnymi, co w znaczącym stopniu poprawia komfort pacjentów.
  • Wszechstronne informowanie pacjentek, umożliwiające im podjęcie optymalnego wyboru. Dostosowanie zakresu i czasu konsultacji do indywidualnych potrzeb każdej pacjentki.
  • Nowocześnie wyposażony ośrodek spełniający wszystkie wymogi krajowe i Unii Europejskiej odnośnie bezpieczeństwa pacjentów oraz norm sanitarno-epidemiologicznych. Na szczególne podkreślenie zasługują rozwiązania technologiczne zastosowane w części operacyjnej, zwłaszcza w zakresie wentylacji i klimatyzacji z obecnością antybakteryjnych filtrów absolutnych HEPA oraz systemem rozprowadzenia i ewakuacji gazów medycznych renomowanej firmy LINDE. klinki wyposażon jest w rezerwowe źródło prądu umożliwiające bezpieczne zakończenie rozpoczętych procedur nawet w przypadku awarii miejskiego systemu energetycznego. Klinika posiada wpis do Rejestru Niepublicznych Zakładów Opieki Zdrowotnej (NZOZ) pod numerem 14-02875
  • NZOZ LINEA CORPORIS posiada Certyfikat "Szpital bez bólu". Oznacza to, że spełniamy wymagania programu objętego patronatem Polskiego Towarzystwa Badania Bólu, wdrażającego najnowocześniejsze metody uśmierzania bólu pooperacyjnego. Program ten obejmuje wszystkie osoby operowane w LINEA CORPORIS i skutkuje olbrzymią poprawą skuteczności zwalczania bólu pooperacyjnego, co znacznie podnosi komfort naszych pacjentów i przyczynia się do zmniejszenia obaw związanych z poddaniem się operacji.
  • Klinika wyposażona jest w unikalny system ogrzewania pacjentów firmy Geratherm. Umożliwia on bezpieczne, długotrwałe ogrzewanie pacjentów podczas operacji. Stosujemy również urządzenia podgrzewające podawane dożylnie płyny oraz urządzenia do pogrzewania łóżek pacjentów przed i po operacji, co zapewnia im całkowity komfort cieplny.
  • Klinika posiada specjalistyczne urządzenie HILOTERM do chłodzenia operowanych miejsc. Chłodzenie operowanych okolic po operacji przynosi znaczną ulgę w bólu, a ponadto przeciwdziała powstawaniu obrzęków i zasinień.
  • Unikalna lokalizacja w bezpośrednim otoczeniu Starówki w nieznacznej odległość od centrum miasta z dogodnymi połączeniami komunikacyjnymi, pozwalająca jednocześnie na zachowanie dyskrecji i anonimowości.
powrót góra

Artykuł miesiąca

Większość informacji, które zbieramy o otaczającym nas świecie, uzyskujemy przy pomocy zmysłu wzroku. To, co widzimy w ponad 80% decyduje o tym jak postrzegamy inne osoby. Podczas rozmowy zwykle próbujemy nawiązać kontakt wzrokowy, dlatego pierwszą rzeczą, na którą zwracamy uwagę jest wygląd i...