Kwestie do wyjaśnienia podczas konsultacji

  1. Czy w Twoim przypadku wystarczy podanie BOTOXU, czy konieczna będzie operacja?
  2. Na czym polega operacja, które elementy twarzy ulegną po niej zmianie (poprawie), a które nie, czy czoło po takim zabiegu będzie całkowicie gładkie?
  3. Czy operację taką można połączyć z innymi zabiegami (np. plastyką powiek) celem kompleksowego odmłodzenia twarzy. Czy istnieje taka potrzeba w Twoim przypadku, czy też wystarczy sam lift czoła?
  4. Jak trwały będzie efekt operacji?
  5. W którym miejscu przebiegać będzie blizna po operacji, czy operacja wpłynie w Twoim przypadku na wysokość czoła (tj. odległość pomiędzy brwiami a linią włosów na głowie). Czy osoby z wysokim czołem są dobrymi kandydatami do takiego zabiegu?
  6. Czy tego typu operację można wykonać za pomocą endoskopu, jakie są wady i zalety metody endoskopowej w porównaniu z klasycznym zabiegiem. Która z wymienionych metod byłaby dla Ciebie lepsza?
  7. Jak długo będzie trwała rekonwalescencja po zabiegu, kiedy będzie można wrócić do pracy?
  8. Jak często dochodzi do osłabienia czucia na czubku głowy po tego typu zabiegach, jak szybko i czy zawsze wraca ono do normy?
  9. Czy przejściowe przerzedzenie włosów na głowie po takiej operacji jest częstym zjawiskiem i jak długo trwa, czy zawsze gęstość włosów wraca do normy?
  10. Jakie są najczęstsze powikłania po takich operacjach, jak często one występują?
powrót góra

Artykuł miesiąca

Większość informacji, które zbieramy o otaczającym nas świecie, uzyskujemy przy pomocy zmysłu wzroku. To, co widzimy w ponad 80% decyduje o tym jak postrzegamy inne osoby. Podczas rozmowy zwykle próbujemy nawiązać kontakt wzrokowy, dlatego pierwszą rzeczą, na którą zwracamy uwagę jest wygląd i...