Kwestie do wyjaśnienia podczas konsultacji

  1. Jakie istnieją możliwości powiększenia warg, jakie materiały się stosuje w tym celu, czy istnieje możliwość powiększenia ust bez zastosowania wypełniacza, jakie są wady i zalety poszczególnych rozwiązań? Czy możliwa jest również zmiana kształtu ust czy tylko ich powiększenie?
  2. Jakie mogą być konsekwencje zastosowania sztucznych substancji do powiększenia warg, czy można je w razie potrzeby usunąć, co można zrobić jeśli okaże się, że usta są za duże?
  3. Jak długo utrzymują się efekty poszczególnych sposobów powiększania warg, czy któreś z nich dają wynik permanentny?
  4. Jeżeli wargi będą powiększane za pomocą przeszczepu własnej tkanki tłuszczowej, to skąd ją można pobrać, na jak długo taka operacja wystarcza, czy trzeba ją powtarzać, czy można pobierać tkankę tłuszczową kilka razy z tego samego miejsca, czy za każdym razem z innego?
  5. Jaki są najczęstsze powikłania po tego typu zabiegach, jak często do nich dochodzi?
powrót góra

Artykuł miesiąca

Większość informacji, które zbieramy o otaczającym nas świecie, uzyskujemy przy pomocy zmysłu wzroku. To, co widzimy w ponad 80% decyduje o tym jak postrzegamy inne osoby. Podczas rozmowy zwykle próbujemy nawiązać kontakt wzrokowy, dlatego pierwszą rzeczą, na którą zwracamy uwagę jest wygląd i...