Personel

mgr Barbara Prus - Przełożona Pielęgniarek

Absolwentka Liceum Medycznego w Bielsku Podlaskim 1986 r. Specjalizacja dla instrumentariuszek 1988 r. Doświadczenie zawodowe zdobywała jako pielęgniarka operacyjna I Kliniki Chirurgii CSK WAM w Warszawie a następnie pielęgniarka operacyjna Kliniki Urologii CSK WAM w Warszawie i pielęgniarka operacyjna Kliniki Chirurgii Ogólnej Szpitala Klinicznego im. Orłowskiego C.M.P.K. Warszawa.

Ukończyła Akademię Finansów w Warszawie na kierunku Organizacja i Finanse w Ochronie Zdrowia z tytułem magistra w zakresie Ekonomiki i Organizacji w Ochronie Zdrowia oraz Warszawski Uniwersytet Medyczny z tytułem licencjata z dziedziny pielęgniarstwa.

Znajomość języków: angielski

W klinice LINEA CORPORIS pani Barbara Prus pełni rolę przełożonej pielęgniarek i asystentki do spraw pacjentów. Swym ciepłym uśmiechem, troskliwością, komunikatywnością i profesjonalizmem tworzy dobry klimat towarzyszący wszystkim pacjentom od pierwszych chwil pobytu w naszej klinice.

Hanna Całun - Kierownik Rejestracji

Wykształcenie średnie ogólnokształcące. Wieloletnie doświadczenie zawodowe na stanowisku sekretarki-rejestratorki oraz administratorki - recepcjonistki zdobywała w prywatnych ośrodkach medycznych - Prywatnej Klinice Położnictwa i Chorób Kobiecych dr. Chacińskiego oraz Specjalistycznym Centrum Medycznym Supernova Med.

Znajomość języków: angielski

Pani Hania jest odpowiedzialna za organizację pracy sekretariatu kliniki. To dzięki jej cierpliwości, pogodnemu usposobieniu oraz rzeczowości i wiedzy z łatwością można uzyskać wszelkie niezbędne informacje oraz ustalić termin konsultacji lub operacji.

 

mgr Kinga Zwolińska

Absolwentka Wydziału Nauk o Zdrowiu kierunek Pielęgniarstwo Akademii Medycznej w Poznaniu. Doświadczenie zawodowe zdobywała w Oddziale Chirurgicznym Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Strzelnie a następnie w Oddziale Intensywnej Terapii Kardiochirurgicznej Kliniki MSW w Warszawie.

Znajomość języków obcych: angielski.

Pani Kinga Zwolińska znajduje dla pacjentów zawsze wiele czasu i troskliwości. Jej niezwykła sumienność, cierpliwość i entuzjazm pozwalają wszystkim zachować dobre samopoczucie i optymizm.

 

Anna Maszewska

Absolwentka Liceum Medycznego nr. 3 w Warszawie. Kilkunastoletnie doświadczenie zawodowe na stanowisku pielęgniarki anestezjologicznej zdobywała w Szpitalu Grochowskim im. Rafała Masztaka oraz Wojewódzkim Szpitalu Bródnowskim w Warszawie. Uczestniczka licznych szkoleń i konferencji min. Kursu specjalistycznego w zakresie resuscytacji krążeniowo-oddechowej oraz Kursu kwalifikacyjnego w dziedzinie pielęgniarstwa anestezjologicznego i intensywnej opieki dla pielęgniarek i położnych. Ukończyła Warszawski Uniwersytet Medyczny z licencjatem z dziedziny pielęgniarstwa.

Znajomość języków: angielski

Panią Anię charakteryzuje bardzo profesjonalny a zarazem nacechowany serdecznością i dyskrecją stosunek do wszystkich pacjentów. Dzięki jej sprawności i wyczuciu sytuacji, nawet bardzo stresujące chwile przed znieczuleniem nie pozostawiają złych wspomnień.

Anna Nowicka

Absolwentka Medycznego Studium Zawodowego imienia prof. H. Radlińskiej w Warszawie. Doświadczenie zawodowe zdobywała w Centrum Leczniczo - Rehabilitacyjnym ATTIS, a następnie w Oddziale Intensywnej Terapii i na Bloku Operacyjnym Szpitala im. Orłowskiego w Warszawie. Ukończyła Warszawski Uniwersytet Medyczny z licencjatem z dziedziny pielęgniarstwa.

Znajomość języków obcych: angielski.

Pani Ania jest wszechstronną pielęgniarką opiekującą się pacjentkami po operacjach, jak i w razie potrzeby biorącą udział, jako anestetyczka, w znieczuleniu na bloku operacyjnym. Jej optymistyczne nastawienie i umiejętność wczucia się w sytuację i potrzeby innych są bardzo wysoko cenione przez pacjentki naszej kliniki.

powrót góra

Artykuł miesiąca

Większość informacji, które zbieramy o otaczającym nas świecie, uzyskujemy przy pomocy zmysłu wzroku. To, co widzimy w ponad 80% decyduje o tym jak postrzegamy inne osoby. Podczas rozmowy zwykle próbujemy nawiązać kontakt wzrokowy, dlatego pierwszą rzeczą, na którą zwracamy uwagę jest wygląd i...