Aplikacja na iPhona umożliwia symulację efektów operacji estetycznych

14-09-2011

Osoby planujące poddanie się operacji kosmetycznej mają nowe narzędzie, które może być pomocne w podjęciu takiej decyzji. Pod koniec ubiegłego roku pisaliśmy o aplikacji na iPhona umożliwoającej wizualizację efektów powiększenia piersi. Najnowsza aplikacja na iPhona umożliwia zainteresowanym “wykonanie” różnych operacji kosmetycznych na własnym zdjęciu i obejrzenie ich efektów. Można w ten sposób zorientować się w przybliżeniu jakie wyniki przyniosłoby poddanie się plastyce nosa, odsysaniu tkanki tłuszczowej, powiększeniu ust czy plastyce powiek.
Aplikacja jest dostępna bezpłatnie w sklepie iTunes:
http://itunes.apple.com/us/app/pocket-plastic-surgeon/id400570811?mt=8
Jakkolwiek używanie aplikacji może przynieść wiele zabawy ponownie przypominamy, że program nie powstał w celu zastąpienia konsultacji ze specjalistą z zakresu chirurgii plastycznej już choćby dla tego, że nie wszystko co możliwe na ekranie smartfona czy komputera możliwe będzie do zrealizowania w rzeczywistości.

powrót góra

Artykuł miesiąca

Większość informacji, które zbieramy o otaczającym nas świecie, uzyskujemy przy pomocy zmysłu wzroku. To, co widzimy w ponad 80% decyduje o tym jak postrzegamy inne osoby. Podczas rozmowy zwykle próbujemy nawiązać kontakt wzrokowy, dlatego pierwszą rzeczą, na którą zwracamy uwagę jest wygląd i...